UW-Stevens Point

Abbotsford: Alexis Bittner, Dylan Bloch, Alexander Kampmeyer, Miranda Miranda.

Alma: Brilyn Brecka.

Alma Center: Nicholas Olson.

Altoona: Matthew Killen.

Black River Falls: Arianna Anderson, Shannon O’Fallon.

Boyceville: Haley Wold.

Bruce: Karlie Antczak.

Cadott: Brittany Erickson.

Cameron: Shayla Schwingle.

Chetek: Nathan Jaksha.

Chippewa Falls: Eric Bromeisl, Aubree Hagen, Aaron Knez.

Cochrane: Paige Allemann.

Colby: Bridget Donahue, Abbigail Ewert, Trevor Flick, Olivia Frome, Emily Gurtner, Tabitha Hanson.

Cumberland: Myles Erb.

Eau Claire: Megan Brown, Joseph Hauser, Whitney Hays, Larkin Hoepner, Dustin Indermuehle, Tate Klauck, Esme Reinders.

Elk Mound: Bradley Biegel, Zachary Mohr, Kendra Potter, Corrine Zimmer.

Ellsworth: Christina Kowalchyk.

Fall Creek: Kendra Jaenke.

Greenwood: Kelly Nielsen.

Hawkins: Courtney Krell.

Holcombe: Kayla Vavra, Ross Vetterkind.

Hudson: Abigail Shortell.

Independence: Jack Kuerschner.

Jim Falls: Ethan Hanson.

Ladysmith: Corbin Czyscon, Casey Kroening, Kellie Morgan, Brendan Rogers.

Loyal: Veronica Nikolai, Morgan Reinwand, Amanda Zettler.

Menomonie: Hayley Bird, Jarin Boettcher, Seth Mahoney, Dallas Olson, Brett Peabody, Ellen Peterson, Erika Shoushounova.

Mondovi: Jason Fath, Grace Pichler.

Neillsville: Dana Bautch, Krista Bryan, Jessica Enstad, Holly Erpenbach.

Nelson: Marianna Loock.

New Auburn: Andrew Loy.

New Richmond: Austin Headlee.

Osseo: Joseph Kastel, Lindsay Steig.

Owen: Stephanie DeCaire, Kasey Kopp.

Rice Lake: Jordan Fader, Karlee Tabor.

River Falls: Tess Bents, Haley Dunn, Sophia Lee.

Somerset: Megan Peterson.

Spring Valley: Liam Dangeur.

Stanley: Lyle Swartz.

Thorp: Morgan Boie, Joshua Hazard, Hannah Tyznik.

Trempealeau: Eve Kramer.

Withee: Steven Krueger.

Ripon College

Arcadia: Annika Anderson, Skylar Kotlarz.

Colby: Morgan Devine.

Ellsworth: Nicholas Taranto.

Emerald: Maya Petersen, Todd Petersen.

Prairie Farm: Ethan Freiermuth.

River Falls: Micaela Rivera.

Southwestern College, Winfield, Kan.

Eau Claire: Michael Wojcik.

College of St. Scholastica, Duluth, Minn.

Altoona: Mitchell Adrian.

Baldwin: Emma Berndt.

Bloomer: Nora Hassemer.

Boyceville: Brooklyn Hellmann.

Colfax: Hailey Durand-Christianson.

Eau Claire: Nicole Larson, Grace Whittlinger.

Hudson: Samantha Evens.

Menomonie: Cassidy Michels.

New Richmond: Genevieve Bowersox.

Rice Lake: Alexis Anderson, Cailin Capra, Mckenzie Orr.

UW-Superior

Abbotsford: Jaelyn Friedenfels.

Boyceville: Myana Dryden, Christina Mittlestadt.

Bruce: Ridgeley Reichert.

Cadott: Jennifer Patten.

Cameron: Ashlee Bayer, Mary Glodowski-Warner.

Chetek: Rachel Hanson.

Chippewa Falls: Julia Jilek, Dartagnan Pannell, Ricci Rudesill.

Colfax: Tiffany Johnson.

Eau Claire: Camryn Mead, Amber Nixdorf, Zoe Peters, Morgan Tschimperle.

Elk Mound: Hannah Brunner, Krystal Nigon.

Fall Creek: Rebecca Lust.

Galesville: Brian Weltzien.

Greenwood: Brianne Brueggen.

Jim Falls: Hannah Clark.

Ladysmith: Bethany Lehman.

Neillsville: Joseph Michalski.

Rice Lake: Jenna Curtis, Matthew Kuebli, Caitlin Mitchell.

Turtle Lake: Krystal Brown.

Woodville: Noah Merritt.

Marquette University, Milwaukee

Eau Claire: Ariana Madson, Madeleine Mathias, Zachary Pederson, Megan Pokrandt, Carolyn Schmitz.

Mondovi: Kendra Gilreath.

New Richmond: Grant Momchilovich.

Owen: Adam Shakal.

Rice Lake: Ian Ritzinger.

Contact: 715-833-9207, dan.holtz@ecpc.com