Big Rivers

First team

Goalie: Bridger Fixmer, soph., Chippewa Falls. Defensemen: Max Giblin, soph., Hudson; James Fremling, sr., Hudson. Forwards: Isaac Lindstrom, sr., Chippewa Falls; Peyton Hanson, sr., Hudson; Joe Kelly, jr., Eau Claire Memorial.

Second team

Goalie: Alex Ripplinger, jr., Hudson. Defensemen: Blake Trippler, sr., Chippewa Falls; Easton Tok, jr., Eau Claire Memorial. Forwards: Isaac Frenette, jr., Chippewa Falls; Max Savaloja, sr., Eau Claire Memorial; Sam Ross, jr., Hudson.

Honorable mention

Goalies: Colten Pace, sr., Eau Claire North; Kyler Strenke, soph., Eau Claire Memorial. Defensemen: Jaxon Vance, sr., Eau Claire North; Luke Lindsay, soph., Eau Claire Memorial; Kolton Prater, sr., Hudson; Riley Strohm, sr., Rice Lake. Forwards: Carter Ottum, sr., Eau Claire Memorial; Kaleb Miller, sr., Menomonie; Harvey Dove, sr., Hudson; Joey Koller, sr., Eau Claire North.

Middle Border

First team

Goalies: Ethan Mork, sr., Amery; Kaleb Bents, jr., Somerset. Defensemen: Grady Martin, sr., Amery; Pake Brown, sr., Amery; Wyatt Sundby, sr., Baldwin-Woodville; Garrett Thomas, sr., New Richmond; Beaudee Smith, sr., Somerset. Forwards: Jackson Henningsgard, sr., Amery; Mac Smith, sr., Amery; Fletcher Kjeseth, sr., Amery; Zac Holme sr., Baldwin-Woodville; Bazl Cook, soph., Baldwin-Woodville.

Honorable Mention

Goalie: Blake Milton, fr., New Richmond. Defensemen: Jake Roussopoulos, sr., Baldwin-Woodville; Easton Schmit, fr., New Richmond. Forwards: Asher Page, jr., Amery; Brock Unger, soph., New Richmond; Antonio Gomez, soph., Somerset.

WHCA All-State

First team

Goalies: Bo Buckley, sr., Notre Dame; Mark Moreno, sr., Arrowhead; Kaden Grant, jr., Verona; Bridger Fixmer, so., Chippewa Falls. Defensemen: Alex Thundercloud, sr., USM; Jacob Cebula, sr., Wausau West; Connor Abric, sr., Hayward; Jacob Conrad, sr., Notre Dame; Noah Pickart, jr., St. Mary's Springs; Connor McLaughlin, jr., St. Mary's Springs; Nathan Jurrens, jr., Verona; Max Giblin, so., Hudson. Forwards: Tyler Herzberg, sr., USM; Marc Sippel, sr., Wausau West; CJ Lass, sr., Onalaska/LaCrosse; Brady Snedden, sr., Northland Pines; Caden Carlson, sr., Fond du Lac; Peyton Hanson, sr., Hudson; Sawyer Scholl, sr., Notre Dame; Nick Catalano, sr., Arrowhead; Riley Jelinek, sr., Sauk Prairie; Cale Rufenacht, sr., Verona; Kaden Brunson, sr., Sun Prairie; Brady Welsch, jr., St. Mary's Springs.

Honorable mention

Goalies: Brett Wilkins, sr., Northland Pines; Torger Stachurski, sr., Wisconsin Rapids; Ethan Mork, sr., Amery; Jake Mork, sr., N/H/M; Chase Kolega, sr., Homestead; Patrick Kelly, sr., USM; Alex Ripplinger, jr., Hudson; Adam Prokop, so., Wausau West; Tyler Fromolz, so., Waupun. Defensemen: Jake Bailey, sr., Wausau West; Max Popp, sr., Onalaska/LaCrosse; Matthew Metsa, sr., KMMO; Devin Huie, sr., Madison West; Beaudee Smith, sr., Somerset; Jacob Jakusz, sr., DC Everest; Blake Trippler, sr., Chippewa Falls; Sam Peterman, sr., Notre Dame; Garrett Thomas, sr., New Richmond; Wyatt Sundby, sr., Baldwin-Woodville; Kevin John, sr., Northland Pines; Drew Christianson, jr., Waunakee; Nick Johnson, jr., Sun Prairie; Josh Osting, jr., Verona; Jack Christen, jr., Tomah/Sparta; Nathan Walker, jr., Madison Edgewood; Riley McGee, jr., Northland Pines; Luke Elkin, jr., N/H/M. Forwards: Blake Carey, sr., USM; Gunnar Schiffmann, sr., Northland Pines; Gunnar Hansen, sr., Superior; Cole Carlson, sr., Fond du Lac; Jarrett Buchholz, sr., Waupun; Malachi Buchholz, sr., Waupun; Drew Lenz, sr., Madison Edgewood; Carter Watters, sr., Sun Prairie; Zac Holme, sr., Baldwin-Woodville; Isaac Lindstrom, sr., Chippewa Falls; Ethan Long, sr., N/H/M; Jackson Henningsgard, sr., Amery; Blake Loder, sr., Hayward; Harmon Marien, sr., Northland Pines; Trenton Skaggs, sr., Arrowhead; Brendan Poshak, jr., Notre Dame; Drew Sutton, jr., N/H/M; Sam Ross, jr., Hudson; Walker Haessig, jr., Verona; Hunter Santos, jr., KMMO; Jacob Slater, jr., Marquette; Cade Janecke, jr., Monroe; Joe Kelly, jr., Eau Claire Memorial; Max Toijala, jr., Lakeland; Isaac Frenette, jr., Chippewa Falls; Dominic Murano, jr., WNS; Leo Renlund, jr., Verona; Tyler Dale, so., Waukesha; Cody Menzel, so., Madison Edgewood.