Osseo-Fairchild McDonell girls basketball

McDonell's Marley Hughes tries to get around Osseo-Fairchild's Lacey Frase during a girls basketball game on Monday in Osseo.

Boys

Big Rivers

TeamConferenceOverall
Chippewa Falls3-17-2
Hudson5-26-3
River Falls3-27-2
Eau Claire North3-34-3
Menomonie3-47-6
Eau Claire Memorial2-34-4
Rice Lake0-42-6

Western Cloverbelt

TeamConferenceOverall
Fall Creek6-011-2
Stanley-Boyd4-14-6
Altoona3-29-3
McDonell3-37-3
Cadott2-33-5
Regis1-33-7
Thorp0-20-4
Osseo-Fairchild0-50-5

Dunn-St. Croix

TeamConferenceOverall
Spring Valley4-16-2
Elk Mound3-16-5
Colfax2-12-4
Elmwood/Plum City3-25-3
Durand1-15-1
Mondovi1-33-6
Glenwood City1-32-5
Boyceville0-30-9

Dairyland Large

TeamConferenceOverall
Blair-Taylor6-09-1
Melrose-Mindoro4-14-1
Eleva-Strum5-25-2
Whitehall2-44-6
Cochrane-Fountain City1-51-9
Augusta0-61-10

Dairyland Small

TeamConferenceOverall
Immanuel Lutheran3-03-1
Gilmanton2-16-3
Alma/Pepin2-22-6
Independence0-10-3
Alma Center Lincoln0-31-5

Heart O' North

TeamConferenceOverall
Northwestern7-08-3
Cameron4-08-1
St. Croix Falls5-26-3
Spooner3-23-3
Ladysmith4-35-3
Barron4-44-4
Cumberland3-43-4
Hayward1-61-7
Bloomer0-20-2
Chetek-Weyerhaeuser0-80-8

East Lakeland

TeamConferenceOverall
Bruce4-06-0
Flambeau4-05-3
New Auburn2-24-4
Lake Holcombe1-23-4
Winter1-31-4
Cornell1-31-7
Birchwood1-42-5

Middle Border

TeamConferenceOverall
St. Croix Central6-09-1
New Richmond5-15-4
Prescott4-27-4
Somerset4-311-4
Ellsworth2-43-6
Baldwin-Woodville2-43-6
Amery1-51-6
Osceola0-51-7

Girls

Big Rivers

TeamConferenceOverall
Hudson6-010-0
Eau Claire North4-25-3
Menomonie3-24-3
Eau Claire Memorial3-43-5
River Falls2-32-7
Rice Lake2-47-6
Chippewa Falls0-50-9

Western Cloverbelt

TeamConferenceOverall
Osseo-Fairchild7-08-0
Fall Creek5-18-2
McDonell4-26-3
Regis3-47-5
Cadott2-45-4
Stanley-Boyd2-55-7
Thorp1-42-4
Altoona1-54-8

Dunn-St. Croix

TeamConferenceOverall
Durand6-17-3
Colfax5-15-3
Elk Mound4-14-4
Mondovi4-14-2
Glenwood City2-43-9
Elmwood/Plum City1-43-6
Spring Valley1-51-8
Boyceville0-62-7

Dairyland Large

TeamConferenceOverall
Blair-Taylor6-08-1
Cochrane-Fountain City6-17-2
Whitehall5-58-6
Melrose-Mindoro4-34-3
Eleva-Strum3-43-4
Augusta1-82-11

Dairyland Small

TeamConferenceOverall
Alma Center Lincoln6-18-1
Independence5-39-4
Immanuel Lutheran2-22-2
Gilmanton2-75-9
Alma/Pepin0-60-8

Heart O' North

TeamConferenceOverall
Northwestern9-110-2
Barron8-19-1
St. Croix Falls6-19-1
Ladysmith5-25-5
Cameron4-55-8
Hayward3-54-6
Bloomer2-42-4
Chetek-Weyerhaeuser2-63-6
Cumberland1-72-7
Spooner0-80-9

East Lakeland

TeamConferenceOverall
Flambeau5-06-5
Lake Holcombe3-23-4
New Auburn3-24-5
Bruce2-23-3
Winter2-34-4
Cornell1-42-7
Birchwood0-30-4

Middle Border

TeamConferenceOverall
Prescott6-09-2
New Richmond5-17-2
Baldwin-Woodville4-25-3
Ellsworth4-36-4
Somerset4-37-6
Amery2-52-5
Osceola1-54-6
St. Croix Central0-71-7