Big Rivers

First team: Ross Kaz, sr., Chippewa Falls; Ethan Schermiztler, jr., Memorial; Ethan Johnson, sr., North; Leo Draveling, sr., Hudson; Peter Hansen, jr., Hudson; Jacob Hansen, soph., Hudson; Hank Gierke, jr., Hudson; Andrew Fenton, sr., Menomonie; Sam Skillings, sr., Menomonie; Girard Jones, jr., Menomonie; Carter Paulson, sr., Rice Lake; Vitto Massa, soph., River Falls; Miles Longsdorf, soph., River Falls; Tyler Haydon, soph., River Falls.

Second team: Austin Smith, sr., Chippewa Falls; David Hughes, soph., Chippewa Falls; Henk Boese, jr., Memorial; AJ Henn, jr., Hudson; Jacob Fanning, sr., Hudson; Ben Steltzner, jr., Hudson; Ryan Rambo, fr., Hudson; Kellan Aure, fr., Menomonie; Jaylen Wright, sr., Menomonie; Carter Schulz, soph., Rice Lake; James Hampton, soph., River Falls; Owen Larson, soph., River Falls; Cooper Andrea, sr., River Falls; Garett Borth, sr., River Falls.

Third team: Taylor Pahl, sr., Chippewa Falls; Daniel Moucha, sr., Chippewa Falls; Christian Franchuk, fr., Memorial; Ian Johnson, soph., Memorial; Carson Duerkop, soph., North; Dean Nash, sr., North; Riley Steltzner, fr., Hudson; Bryce Hunsberger, sr., Hudson; Matthew Feia, jr., Hudson; Joey Sullivan, soph., Hudson; Evan Harper, fr., Menomonie; Josh Boyette, soph., Menomonie; Jacob Sirek, jr., Rice Lake; Marcus Cudd, jr., River Falls; Aidan Peterson, soph., River Falls; Gabe Glaubitz, sr., River Falls; Gavin Kohel, fr., River Falls; Travis Moelter, fr., River Falls.

Cloverbelt

First team: Brayden Sonnentag, fr., Cadott; Ashton Ackman, sr., Spencer/Columbus; Treyton Ackman, soph., Spencer/Columbus; Blaine Brenner, jr., Stanley-Boyd/Owen-Withee; Tristan Drier, jr., Cadott; Cole Pfeiffer, fr., Cadott; Dawson Webster, Cadott; Payton Kostka, jr., Regis/Altoona; Tommy Friemoth, jr., Neillsville/Greenwood/Loyal; Brady Spaeth, sr., Cadott; Nathan Buchanan, sr., Neillsville/Greenwood/Loyal; Gavin Tegels, soph., Cadott; Gunner Hoffmann, fr., Neillsville/Greenwood/Loyal; Tyler Krizan, jr., Stanley-Boyd/Owen-Withee.

Runners-up: Luke Dux, fr., Neillsville/Greenwood/Loyal; Jarick Young, soph., Neillsville/Greenwood/Loyal; Kaleb Sonnentag, soph., Cadott; River Halopka, jr., Abbotsford/Colby; Keeghan Anding, fr., Neillsville/Greenwood/Loyal; Trystan Christoph, sr., Stanley-Boyd/Owen-Withee; Joey McDermond, sr., Stanley-Boyd/Owen-Withee; Nelson Wahl, jr., Cadott; Preston Potaczek, sr., Stanley-Boyd/Owen-Withee; Caden Weber, fr., Regis/Altoona; Bret Kostka, sr., Osseo-Fairchild/Augusta/Fall Creek; Carter Grewe, soph., Abbotsford/Colby; Ethan Tegels, sr., Cadott; Josh Briggs, sr., Cadott.

Dunn-St. Croix

First team: Ian Radintz, fr., Glenwood City; Kaleb Casey, soph., Spring Valley/Elmwood; Josiah Berg, soph., Boyceville; Nate Stuart, jr., Boyceville; Cody Wagner, fr., Mondovi; Ira Blazik, soph., Boyceville; Lance Crawford, jr., Mondovi; Tyler Dormanen, soph., Boyceville; Brayden Wolf, jr., Spring Valley/Elmwood; Tucker Lagerstrom, jr., Glenwood City; Trett Joles, jr., Boyceville; Raith Bauer, sr., Mondovi; Nathan Pelke, sr., Mondovi; Andrew Berends, sr., Glenwood City.

Second team: Haeli Casey, fr., Spring Valley/Elmwood; Andy Grant, jr., Glenwood City; Tristan Neisinger, soph., Spring Valley/Elmwood; Gabe Knops, fr., Glenwood City; Brett Baker, jr., Durand; Thomas Moede, soph., Glenwood City; Riley Merth, sr., Spring Valley/Elmwood; Cross Hurlburt, jr., Spring Valley/Elmwood; Bash Nielson, fr., Boyceville; Nick Hillman, soph., Boyceville; Paul Schwebach, jr., Spring Valley/Elmwood; Clayton Neisinger, Spring Valley/Elmwood; Travis Marty, sr., Spring Valley/Elmwood; Keegan Plemon, soph., Boyceville.

Wrestler of the year: Trett Joles, Boyceville.

Dairyland

First team: Dylan Moats, soph., Whitehall; Colton Lejcher, soph., Blair-Taylor; Alex Katzman, soph., Whitehall; Julian Spriggle, sr., Cochrane-Fountain City; Zach Foley, jr., Cochrane-Fountain City; Connor Gleeson, sr., Whitehall; Alex Risler, sr., Independence/Gilmanton; Brekken Kulig, soph., Whitehall; Ethan Severson, jr., Independence/Gilmanton; Eric Kleinhans, fr., Whitehall; Noah Shepherd, sr., Blair-Taylor; Matthew Betker, sr., Blair-Taylor; Logan Shramek, sr., Blair-Taylor; Liam Herrick, jr., Whitehall; Chris Rogstad, jr., Blair-Taylor; Wylie Dunn, soph., Whitehall.

Heart O'North

First team: Luke Thaemert, sr., St. Croix Falls; Tanner Gerber, soph., Cameron; Mason Will, soph., St. Croix Falls; Markus Brown, jr., Northwestern; Sawyer Best, sr., Bloomer/Colfax; Zack Clark, jr., St. Croix Falls; Jared Stricker, jr., Ashland; Bowen Rothbauer, soph., Bloomer;Colfax; Willliam Peters, sr., Chetek-Weyerhaeuser/Prairie Farm; Ashtyn Waite, soph., Cameron; Carter Melton, jr., Spooner; Blake Siebert, soph., Cumberland; Kyle Zehm, sr., St. Croix Falls; Tanner Gaffey, jr., St. Croix Falls.

Runners-up: Connor Krueger, Superior; Logan Trautt, soph., Northwestern; Remington Ladd, Cameron; Austin Defoe, Ashland; Braden Trautt, jr., Northwestern; Tanner Kaufman, fr., Northwestern; Benett Schramski, jr., Cumberland; Bennett Bergmann, jr., St. Croix Falls; Chase Peltier, sr., Barron; Grant Rydlund, soph., Ladysmith; Calvin Mansheim, soph., Hayward; McKinley Erickson, jr., St. Croix Falls; Brennen Werner, jr., Northwestern; Wade Stanger, jr., Ladysmith.

Lakeland

First team: Mitch Anderson, fr., Clear Lake; Dominic Leintz, fr., Clear Lake; Ivan Ruble, sr., Clear Lake; Matt Anderson, jr., Clear Lake; Mason Quade, fr., Turtle Lake/Clayton; Damon Galatowitsch, sr., Turtle Lake/Clayton; Taden Nichols, soph., Luck/Frederic/Grantsburg/Siren; Landyn Johnson, sr., Luck/Frederic/Grantsburg/Siren; Brad Lucas, Luck/Frederic/Grantsburg/Siren; Dominic Caroon, sr., Luck/Frederic/Grantsburg/Siren; Nolan Johnson, jr., Luck/Frederic/Grantsburg/Siren; Julian Krizan, soph., Cornell/Gilman/Lake Holcombe; Isaah Holden, soph., Unity; Carson Johnson, sr., Unity; Jack Nelson, sr., Unity; Bryce Best, jr., Flambeau; Blake Flach, jr., Shell Lake; Tyler SSchunk, jr., Shell Lake.